Negyedéves tanulmányi értékelés

Kedden, 2021. november 16-án zajlott kollégiumunkban a hagyományos negyedéves tanulmányi értékelés. A tanulmányi felelősök (I. évf. Nick Zoé és Herczeg Dániel, II. évf. Soós Julianna, III, évf. Rátódi Ádám, IV. évf. Fekete Koppány és Elek-Rembeczky Kevin, V. évf. Faragó Pál) minden évfolyamból előzetesen átnézték az összes kollégiumi ellenőrző könyvet, és felkészültek az egy oldalas beszámolóval, amiben a csoportnevelő tanárok és a tanulmányi felelős volt segítségükre. Beszéltek az évfolyamok iskolai összetételéről, a tanulmányi eredményekről, kiemelve a jól teljesítőket, és megemlítve, hogy vannak elmaradók is. A hiányzásokról és a korrepetálásokról is szó esett. Az első évfolyamosok szóltak a beilleszkedésükről is, és a negyedévesek beszámoltak az érettségi és a továbbtanulási terveikről. Úgy tűnik, hogy több évfolyamon is sikerül tartani az előzetes tanulmányi átlag terveket, és reméljük, hogy félévkor szép eredmények születnek majd. Az értékelés az iskolarádión keresztül hangzott el, a járványhelyzetben a gyülekezési tilalom miatt. A tanulók a szobáikban hallgatták meg a beszámolót.